Moskitiery do drzwi TESA®

Ilość znalezionych towarów: 3

Otwarte drzwi frontowe, balkonowe czy tarasowe to wręcz zaproszenie dla owadów. Moskitiery i siatki do drzwi tesa® Insect Stop zatrzymują insekty na zewnątrz pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozwiązania dla drzwi: ramy aluminiowe Comfort i Standard, lamele Comfort i Standard, moskitiery do drzwi oraz siatki do drzwi Comfort i Standard mocowane na rzep samoprzylepny.

Moskitiery i siatki do drzwi firmy tesa® – praktyczne i skuteczne rozwiązanie w walce z nieproszonymi insektami i owadami.

Ramy ALU Comfort do drzwi tesa® Insect Stop

Aluminiowe moskitiery tesa® Insect Stop posiadają trwałą ramę, a dzięki możliwości dokładnego docięcia na wymiar pasują do wszystkich drzwi. Moskitiery oferowane są wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do wykonania montażu.

Lamele do drzwi tesa® Insect Stop

Solidna konstrukcja lameli tesa® Insect Stop zapewnia ich dużą wytrzymałość. Konstrukcja lameli uniemożliwia przedostanie się owadów do środka, a Tobie zapewnia pełną swobodę.

Mocowane na rzepy moskitiery - siatki do drzwi tesa® Insect Stop

Elastyczne moskitiery mocowane na rzepy tesa® Insect Stop dostępne są we wszystkich standardowych wymiarach i zapewniają łatwy montaż w ościeżnicach drzwiowych.

Doładowuje produkty
    pixel