Membrany Tyvek

TYVEK - Membrany koncernu DUPONT, który stworzył pierwszą membranę na świecie. 10 lat gwarancji na produkty świadczy o wysokiej jakości membran Tyvek. Najwyższa jakość bez kompromisów.


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Solid

  Cena od: 4,64 PLN

  Tyvek® Solid to membrana dachowa o wysokiej paroprzepuszczalności. Jest przeznaczona do wstępnego krycia dachów. Służy także jako warstwa wiatroizolacyjna. Często nazywana potocznie - folia Tyvek.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Pro

  Cena od: 6,16 PLN

  Tyvek Pro - otwarta dyfuzyjnie membrana dachowa o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Produkt uniwersalny, stosowany do ochrony wszelkiego rodzaju budynków zarówno na deskowanie jak i bezpośrednio na krokwie. Często nazywana potocznie - folia Tyvek.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Pro z taśmą

  Cena od: 6,84 PLN

  Tyvek Pro z taśmą - Otwarta dyfuzyjnie membrana dachowa o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Produkt uniwersalny, stosowany do ochrony wszelkiego rodzaju budynków zarówno na deskowanie jak i bezpośrednio na krokwie. Wersja z paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Supro

  Cena od: 7,68 PLN

  Tyvek Supro to wzmocniona membrana dachowa o wysokiej paroprzepuszczalności. Jest wyjątkowo wodoodporną, szczelną i paroprzepuszczalną membraną zapewniającą najwyższą kontrolę przenikania powietrza i wilgoci. Do zastosowania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Supro z taśmą

  Cena od: 9,12 PLN

  Tyvek Supro to wzmocniona membrana dachowa o wysokiej paroprzepuszczalności. Jest wyjątkowo wodoodporną, szczelną i paroprzepuszczalną membraną zapewniającą najwyższą kontrolę przenikania powietrza i wilgoci. Do zastosowania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wersja z paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana dachowa Tyvek Enercor Dach

  Cena od: 16,29 PLN

  Tyvek® Enercor® Dach to paroprzepuszczalna membrana dachowa z metalizowaną powierzchnią o niskiej emisyjności, która w lecie zmniejsza strumień ciepła płynący od gorącego pokrycia dachowego, a zimą odbija ciepło promieniujące z wnętrza budynku.

  więcej