Home O firmie

O firmie

Witamy w dziale "O firmie"

Folnet to największy w Polsce sklep internetowy oferujący szeroką gamę materiałów budowlanych. W ofercie znaleźć można produkty do budowy domu, począwszy od fundamentów, aż po sam dach.

W ciągu 10 lat istnienia, bogatą ofertą i fachowym doradztwem, zyskaliśmy uznanie klientów z całej Polski stając się jednym z czołowych, wyspecjalizowanych sprzedawców tego typu materiałów.

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego: www.FOLNET.plwww.OKNADACHOWE.com oraz największej platformy internetowej www.ALLEGRO.pl. Jak do tej pory, możemy pochwalić się ponad 50.000 udanymi transakcjami poprzez platformę Allegro, nie licząc sprzedaży w sklepie internetowym oraz sprzedaży bezpośredniej i hurtowej.

Współpracujemy bezpośrednio z czołowymi producentami materiałów budowlanych w kraju i za granicą, takimi jak: Tyvek, Dorken, Parotec, Corotop, Eurovent, Velux, Fakro, Okpol  i wielu innych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości markowe produkty po konkurencyjnych cenach.

Dzięki rozbudowanemu systemowi logistycznemu realizujemy zamówienia w możliwie najkrótszym czasie. Zapewniamy także fachową obsługę w trakcie i po realizacji zamówienia. Jako autoryzowany punkt sprzedaży wystawiamy gwarancje na oferowany towar. Ze względu na maksymalną szybkość realizacji zamówień prowadzimy sprzedaż wyłącznie wysyłkową.

Od roku 2008 firma zainwestowała w rozbudowę oraz automatyzację magazynu niedaleko Poznania, skąd codziennie wyjeżdża towar dla setek Klientów.

Zakupy w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości towaru i obsługi. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz rzetelnie określone ceny. W dziale „Jak kupować" znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje. Wszelkie pytania proszę kierować drogą mailową, dane dostępne są w dziale kontakt.

Zapraszamy do zakupów! Oferta dostępna na stronach www.folnet.pl oraz www.oknadachowe.com

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące oferty produktowej, zwrotu lub reklamacji zakupionego towaru, zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego: + 48 61 867 40 40, mailowego: sklep@folnet.pl lub osobistego w siedzibie naszej firmy.

Godziny pracy Działu Obsługi Klienta:
Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach: 08:00 do 16:00.
Nieczynne w soboty, niedziele i święta.

Siedziba firmy | Adres magazynu:
FOLNET Sp. z o.o. Sp. k
ul. Cisowa 18
60-185 Skórzewo
NIP 777-322-31-60
Regon 301996423
KRS 0000404046

Główne konto bankowe:
BNP Paribas: 55 1600 1462 1846 3401 4000 0024

Otrzymane wyróżnienia:

Otrzymane wyróżnienia w rankingach sklepów internetowych:

  

 

Rankingi organizowane przez:   

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Otrzymane dofinansowania:


Współpracujemy:

Serwis Opineo.pl

Zapraszamy na stronę niezależnego serwisu opiniującego sklepy internetowe, Opineo.pl:

Współpracujemy także z portalem Skąpiec:

 

 © 2005-2016 Folnet.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.