Tarcze do cięcia metalu i kamienia

Tarcze do cięcia metalu stosowane są ze szliferkami kątowymi oraz ze stołami tnącymi. Na jakość tarczy składa się przede wszystkim wysokiej klasy materiał ścierny. Przeznaczeniem tarcz z naszej oferty jest obróbka m.in. stali konstrukcyjnej, kwasoodpornej oraz szlachetnej. Nasze tarcze do metalu posiadają doskonałe parametry tnące. Gwarancję jakości zapewnia renomowany producent Wkręt-Met
Tarcze do cięcia kamienia charateryzują się grubszą ziarnistością od gradacji tarcz do metalu. Stosowane są głównie ze szliferkami kątowymi o różnych średnicach tarcz. Tarcze służa do cięcia większości materiałów mineralnych.

 

 • brak obrazu

  Tarcza diamentowa Professional z nasypem ciągłym

  Cena od: 9,73 PLN

  Tarcza diamentowa Professional z nasypem ciągłym do cięcia na mokro. Znajduje zastosowanie przy cięciu płytek ceramicznych, gresu, cienkich płytek kamiennych i klinkierowych. Przeznaczona do użytku w szlifierkach kątowych i stolikach tnących.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza diamentowa Professional Turbo

  Cena od: 43,87 PLN

  Tarcza diamentowa Professional Turbo do cięcia na sucho i mokro. Znajduje zastosowanie przy cięciu betonu niezbrojonego, świeżego betonu, pustaków ściennych, cegły pełnej i dziurawki, cegły klinkierowej, kamienia naturalnego, płytek ceramicznych. Przeznaczona do użytku w szlifierkach kątowych i stolikach tnących.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza kordunowa do cięcia stali

  Cena od: 1,85 PLN

  Tarcza kordunowa (typ 41), o dużej twardości. Zapewnia szybkie cięcie stalowych, żeliwnych elemntów o dużych powierzchniach poprzecznych przekroju. Nie przegrzewa tnącego materiału.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza kordunowa do cięcia stali nierdzewnej

  Cena od: 1,99 PLN

  Tarcza kordunowa cienka (typ 41), o dużej twardości. Zapewnia szybkie cięcie profili ze stali nierdzewnych, cienkich profili stalowych. Nie przegrzewa tnącego materiału. Tarcza przeznaczona do szlifierek kątowych i do stolików tnących.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza kordunowa do szlifowania stali

  Cena od: 3,37 PLN

  Tarcza kordunowa (typ 27) wypukła o zwiększonej grubości, dużej twardości. Przeznaczona do szlifowania stali, w szczególności do zgrubnego wykańczania spoin. Nie przegrzew szlifowanego materiału.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza kordunowa do cięcia kamienia

  Cena od: 1,93 PLN

  Tarcza kordunowa (typ 41) przeznaczona do cięcia kamienia, lastryko, żelbetu, materiałów ceramicznych. Nie przegrzewają ciętego materiału.

  więcej


 • brak obrazu

  Tarcza listkowa do stali

  Cena od: 4,66 PLN

  Tarcza listkowa (typ 41b) z talerzem z włókna szklanego z twardym i wytrzymałym ziarnem kordunowym (granulacje 40-120). Charakteryzuje się dobrymi właściwościami zarówno podczas szlifowania jak i polerowania. Talerz z włókna szklanego gwarantuje równe szlifowanie, aż do całkowitego zużycia ziarna ściernego.

  więcej