Membrany Parotec

PAROTEC - nowa rodzina membran dachowych pierwszego polskiego producenta, który zdobył już uznanie i zaufanie klientów. Nowa generacja membran trójwarstwowych charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami przy bardzo atrakcyjnej cenie. Nawet 15 lat gwarancji.


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Alfa

  Cena od: 2,76 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC alfa, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 110 g/m2.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Beta

  Cena od: 3,28 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC beta, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 130 g/m2.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Gamma

  Cena od: 3,92 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC gamma, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 160 g/m2.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Alfa Plus

  Cena od: 3,40 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC alfa, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 110 g/m2. Wersja z paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Beta Plus

  Cena od: 3,87 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC beta, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 130 g/m2. Wersja z paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Parotec Gamma Plus

  Cena od: 4,85 PLN

  Trójwarstwowa membrana dachowa PAROTEC gamma, przeznaczona jest do wykonywania warstwy chroniącej przed wiatrem i wilgocią izolację termiczną w dachach spadzistych. Masa powierzchniowa membrany to 160 g/m2. Wersja z paskiem klejącym.

  więcej