Membrany DorkenRodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Herdecke ma za sobą ponad 120 lat doświadczeń z innowacyjnymi produktami. Dörken GmbH & Co. KG osiągnęła obecny stan rozwoju dzięki wieloletniemu know how oraz stałemu wzrostowi. W ofercie firmy znajdują się wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, firma dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA® do zastosowań na dachach, elewacjach i w piwnicach.
Szczególnie polecane produkty z klasy Premium to Dorken Delta Maxx (szczgólnie w wersji PLUS - z paskiem klejącym) oraz Dorken Delta Foxx.

PROMOCJA Dörken

Kupując termomemebranę lub paroizolację firmy Dorken oraz montując ją na swoim dachu, firma Dorken bezpłatnie przeprowadzi badanie stanu Twojego dachu, przy użyciu kamery termowizyjnej. Pozwala to na uchwycenie różnic temperaturowych całego domu, które w prosty sposób odpowiedzą na pytanie czy Twój dach funkcjonuje prawidłowo. Produkty objęte promocją „Sprawdź Swój Dach”:

DELTA®-MAXX X
DELTA®-MAXX WD
DELTA®-MAXX PLUS
DELTA®-FOXX PLUS
DELTA®-EXXTREM
DELTA®-REFLEX PLUS
DELTA®-REFLEX
DELTA®-DAWI GP

Promocja trwa od 01.07.2016 do 30.06.2017.

Ulotka promocyjna
Regulamin promocji
Formularz zgłoszeniowy promocji


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Vent N

  Cena od: 3,02 PLN

  Dorken - Delta Vent N. Otwarta dyfuzyjnie folia wstępnego krycia na całkowicie izolowane dachy spadziste.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowe Dorken - Delta Vent N PLUS

  Cena od: 6,40 PLN

  Dorken - Delta Vent N PLUS. Otwarta dyfuzyjnie folia wstępnego krycia na całkowicie izolowane dachy spadziste. Wersja Plus ze zintegrowanym paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Vent S

  Cena od: 4,99 PLN

  Dorken - Delta Vent S. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Vent S PLUS

  Cena od: 6,89 PLN

  Dorken - Delta Vent S PLUS. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia. Wersja Plus ze zintegrowanym paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Maxx

  Cena od: 10,73 PLN

  Dachowa Dorken - Delta Maxx. Otwarta dyfuzyjnie, odporna na rozerwanie folia wstępnego krycia na całkowicie izolowane dachy spadziste. Może być także zastosowana jako folia szalunkowa.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Maxx PLUS

  Cena od: 11,69 PLN

  Dorken - Delta Maxx PLUS. Otwarta dyfuzyjnie, odporna na rozerwanie folia wstępnego krycia na całkowicie izolowane dachy spadziste. Może być także zastosowana jako folia szalunkowa. Wersja Plus ze zintegrowanym paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Termomembrana Dorken - Delta Maxx X

  Cena od: 14,56 PLN

  Termomembrana Dorken - Delta Maxx X. Innowacyjna termomembrana wstępnego krycia DELTA®-MAXX X składa się z mocnej i stabilnej włókniny nośnej oraz wodoszczelnej i paroprzepuszczalnej warstwy poliuretanu.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Vent Vitaxx

  Cena od: 7,37 PLN

  Dorken - Delta Vent Vitaxx. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Vent Vitaxx PLUS

  Cena od: 8,55 PLN

  Dorken - Delta Vent Vitaxx PLUS. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Foxx

  Cena od: 13,25 PLN

  Dorken - Delta Foxx. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Foxx PLUS

  Cena od: 15,31 PLN

  Dorken - Delta Foxx PLUS. Otwarta dyfuzyjnie folia szalunkowa do całkowicie izolowanych dachów spadzistych. Znajduje zastosowanie także jako folia wstępnego krycia. Wersja Plus ze zintegrowanym paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Roof - pod Gont Bitumiczny

  Cena od: 7,90 PLN

  Dorken - Delta Roof - pod Gont Bitumiczny to mocna i wytrzymała folia wstępnego krycia jako podkład na dachy kryte gontem. Membrana nie jest paroprzepuszczalna. Innowacyjne rozwiązanie!!! Delta RooF jest lżejsza i szybsza w montażu niż papa. To tylko niektóre z zalet tego produktu.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Exxtrem

  Cena od: 1 214,99 PLN

  Dorken - Delta Exxtrem to otwarta dyfuzyjnie membrana do dachów szalowanych i tradycyjnych. Masa na poziomie 300 g/m2 zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki podwyższonej odporności na UV chroni przegrodę dachową także pod ogniwami solarnymi, fotovoltaicznymi i pokryciem posiadającym otwarte fugi.

  więcej


 • brak obrazu

  Membrana Dachowa Dorken - Delta Bituxx

  Cena od: 206,74 PLN

  DELTA®-BITUXX to membrana asfaltowa na osnowie z włókniny poliestrowej przeznaczona do układania na dachach deskowanych. Można ją układać jako warstwę wstępnego krycia pod każde konwencjonalne pokrycie dachowe, które układa się na konstrukcji składającej się z kontrłat i łat.

  więcej


 • brak obrazu

  Mata strukturalna Dorken Trela

  Cena od: 996,30 PLN

  Delta®-Trela - strukturalna warstwa dzieląca do wszystkich dachów spadzistych z metalowym pokryciem. Membrana zbudowana jest z otwartej dyfuzyjnie folii DELTA®-VENT S i maty profilowanej.

  więcej