Folie paroizolacyjne z ekranem aluminiowym


 • brak obrazu

  PAROTEC alu 90

  Cena od: 133,00 PLN

  Folia paroizolacyjna PAROTEC alu 90. Jest przeznaczona do izolacji i regulacji poziomu pary wodnej w konstrukcjach ścian, stropów, podłóg oraz dachów wraz z poddaszami. Zbudowana jest z dwóch zewnętrznych warstw folii polietylenowej oraz wewnętrznej warstwy zbrojeniowej z siatki polipropylenowej.

  więcej


 • brak obrazu

  PAROTEC alu 110

  Cena od: 149,00 PLN

  Folia paroizolacyjna PAROTEC alu 110. Jest przeznaczona do izolacji i regulacji poziomu pary wodnej w konstrukcjach ścian, stropów, podłóg oraz dachów wraz z poddaszami. Zbudowana jest z dwóch zewnętrznych warstw folii polietylenowej oraz wewnętrznej warstwy zbrojeniowej z siatki polipropylenowej.

  więcej


 • brak obrazu

  PAROTEC alu 150

  Cena od: 200,00 PLN

  Folia paroizolacyjna PAROTEC alu 150. Jest przeznaczona do izolacji i regulacji poziomu pary wodnej w konstrukcjach ścian, stropów, podłóg oraz dachów wraz z poddaszami. Zbudowana jest z dwóch zewnętrznych warstw folii polietylenowej oraz wewnętrznej warstwy zbrojeniowej z siatki polipropylenowej.

  więcej


 • brak obrazu

  Strotex 90 AL

  Cena od: 112,50 PLN

  Bardzo popularna folia paroizolacyjna, posiadająca powłokę aluminiową odbijającą promieniowanie podczerwone. Dzięki niskiej cenie i dodatkowym właściwościom jest ciekawą alternatywą dla zwykłych folii PE.

  więcej


 • brak obrazu

  Strotex 150 AL

  Cena od: 175,00 PLN

  Bardzo popularna folia paroizolacyjna, posiadająca powłoke aluminiową odbijającą promieniowanie podczerwone. Dzięki niskiej cenie i dodatkowym właściwościom jest ciekawą alternatywą dla zwykłych folii PE.

  więcej


 • brak obrazu

  Aquatec/Ventia VB Reflex

  Cena od: 2,05 PLN

  AquaTec/Ventia VB Reflex - oprócz wyjątkowo skutecznej ochrony dachu przed wilgocią pochodzącą z wnętrza budynku, ta zaawansowana technologicznie folia, dzięki powłoce z napylonego aluminium, zapewnia również oszczędność energii, odbijając i w ten sposób zatrzymując wewnątrz część energii rozchodzącej się w postaci promieniowania podczerwonego.

  więcej


 • brak obrazu

  Dorken - Reflex

  Cena od: 7,36 PLN

  Dorken - Reflex. Oszczędzająca energię paroizolacja z 4-warstwowego materiału na wszystkie dachy.

  więcej


 • brak obrazu

  Dorken - Reflex Plus

  Cena od: 9,21 PLN

  Dorken - Reflex Plus. Oszczędzająca energię paroizolacja z 4-warstwowego materiału na wszystkie dachy. Wersja ze zintegrowanym paskiem klejącym.

  więcej


 • brak obrazu

  Tyvek Airguard Reflective

  Cena od: 7,96 PLN

  Tyvek AirGuard® Reflective to wiatroszczelna paroizolacja wewnętrzna o niskiej emisyjności, która w połączeniu ze szczeliną powietrzną może poprawić komfort termiczny dzięki odbiciu do 95% ciepła promieniowania do wnętrza budynku.

  więcej