Silikony


 • brak obrazu

  Silikon uniwersalny Soudal

  Cena od: 11,30 PLN

  Jednoskładnikowy trwale elastyczny uszczelniacz silikonowy o utwardzaniu kwaśnym. Doskonała przyczepność do podłoży porowatych i nieporowatych m.in. do cegły, drewna, ceramiki sanitarnej, szkła.

  więcej


 • brak obrazu

  Silikon uniwersalny neutralny Soudal

  Cena od: 14,90 PLN

  Jednoskładnikowy uszczelniacz silikonowy o utwardzaniu neutralnym. Idealne do sklejania drewna, również pokrytego powłokami malarskimi, szkła, powierzchni szkliwionych, aluminium - w tym również pokrytego malarskimi powłokami proszkowymi, PCV, betonu, kamienia, muru, cegły.

  więcej


 • brak obrazu

  Silikon sanitarny Soudal

  Cena od: 12,40 PLN

  Jednoskładnikowy trwale elastyczny uszczelniacz silikonowy o utwardzaniu kwaśnym. Idealny do klejenia cegły, porcelany i ceramiki, drewna oraz szkła. Zawiera substancje pleśniobójcze, jest odporny na długotrwałe działanie wilgoci.

  więcej


 • brak obrazu

  Silikon sanitarny neutralny Soudal

  Cena od: 16,50 PLN

  Jednoskładnikowy uszczelniacz silikonowy o utwardzaniu neutralnym. Doskonała przyczepność m.in. do betonu, kamienia, muru, cegły, aluminium, PCV, drewna, również pokrytego powłokami malarskimi, poliwęglanu, szkła, a także powierzchni szkliwionych. Zawiera substancje pleśniobójcze, dzięki czemu jest odporny na długotrwałe działanie wilgoci.

  więcej


 • brak obrazu

  Silikon do akwariów Soudal

  Cena od: 26,40 PLN

  Trwale elastyczny silikon o najwyższej czystości i doskonałej przyczepności do szkła i innych materiałów nieporowatych. Nie wymaga wcześniejszego gruntowania ani aktywowania podłoża. Po stwardnieniu jest absolutnie wodoszczelny i nietoksyczny, dzięki czemu nadaje się do budowy wszelkich zbiorników, przeznaczonych do hodowli ryb i roślin.

  więcej


 • brak obrazu

  Uszczelniacz akrylowy Soudal

  Cena od: 6,90 PLN

  Plastyczno-elastyczny uszczelniacz na bazie dyspersji akrylowych. Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży porowatych stosowanych w budownictwie. Łatwa obróbka. duża trwałość barwy, daje się malować po utwardzeniu. Do stosowania wewnątrz budynku.

  więcej


 • brak obrazu

  Środek do usuwania silikonu Soudal

  Cena od: 29,60 PLN

  Preparat do zmiękczania i usuwania utwardzonych silikonów, polimerów hybrydowych, mas akrylowych i butylowych z ze szkła, glazury, laminatów, aluminium i powlekanych metali.

  więcej


 • brak obrazu

  Preparat smarująco-zabezpieczający - Soudal Silicone Spray

  Cena od: 15,90 PLN

  Preparat smarującozabezpieczający na bazie olejów silikonowych. Charakteryzuje się wysokim oporem elektrycznym. Po zastosowaniu tworzy cienki film o właściwościach antyadhezyjnych, chroniący przed brudem i wilgocią oraz nadający połysk powierzchniom plastikowym i gumowym.

  więcej